Katalog Gadżetów Apple Z 1983r

W latach 80 firma Apple wydawała swój katalog wysyłkowy, dzięki któremu można było po prostu zadzwonić do firmy i zamówić wybrany gadżet z logo firmy

Neft Dashlari - Naftowe Miasto Na Morzu

Jedyne takie miejsce na ziemi. Powstało z polecenia Stalina po tym jak radzieccy naukowcy odkryli pośrodku Morza Kaspijskiego złoża ropy naftowej. Odległość od najbliższego lądu to 6 godzinna podróż statkiem.

Co Hitler Naprawdę Myślał O Polakach

Czy to możliwe, że Hitler w taki sposób wyrażał się o Polakach? Tak wynika z artykułu zamieszczonego w 1947 roku na łamach "Głosu Wielkopolskiego".

Muammar Kaddafi Z Lat '70

Zdjęcia przedstawiające młodego Muammara Kaddafiego w czasach kiedy w wyniku wojskowego zamachu stanu przejął władze w Libii

Więzienne Tatuaże W Formalinie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie przechowuje niecodzienną kolekcję więziennych tatuaży na kawałkach ludzkiej skóry, zakonserwowanych w słoikach z formaliną.

sobota, 3 września 2011

Amerykańska Armia Kontara Huragan Irene

Po uderzeniu huraganu Irene do usuwania skutków żywiołu skierowano amerykańską armię. Amerykańską armię podwodną :)

piątek, 2 września 2011

Polskie Tsunami

Krótki film dokumentalny o Polakach pracujących w Holandii.

czwartek, 1 września 2011

Amerykanie Mają Zagadkę. Tysiące Par Majtek Przy Drodze

Władze stanu Ohio mają niezłą zagwozdkę, próbując rozwiązać "majtkową" zagadkę. Skąd setki par, głownie damskiej bielizny, znalazło się na skraju drogi stanowej?

Forda Sposób Na Młodych Kierowców

Jak donosi DailyMail, Ford zamierza w najbliższym czasie wprowadzić w swoich samochodach sprzedawanych w Europie, system MyKey, który pozwoli rodzicom spać spokojnie po tym jak udostępnią samochód swoim pociechom.

Znalazł W Ogrodzie $150 000

Szczęście uśmiechnęło się do bezrobotnego z Illinois w Stanach Zjednoczonych, kiedy pracując w swoim ogrodzie natknął się na torby pełne gotówki o wartości 150 000 dolarów.

wtorek, 30 sierpnia 2011

Z Sekatorem W Oku

86 letni emeryt z Arizony może mówić o sporym szczęściu, po tym jak upadając nadział się na sekator. Wszystko wskazuje na to, że senior wróci do pełni zdrowia.

Wyrzucił Kosztowności Warte $50 000

Pewien Australijczyk zwrócił się z prośbą do rady miasta o pozwolenie na przeszukanie wysypiska śmieci, po tym jak przez przypadek wyrzucił do śmietnika kosztowności warte $50 000.

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Dziwne Stworzenie Zabite Przez Huragan Irene

To dziwne stworzenie zostało znalezione wczoraj na Long Beach po uderzeniu huraganu Irene w Nowy Jork.

Prywatne Zdjęcia Rodziny Muammara Kaddafiego Z Lat '80

Wśród różnych dziwnych rzeczy, na które można było natrafić w posiadłościach Muammara Kaddafiego w Trypolisie, bardzo wyjątkowym jest album rodzinny znaleziony w ubiegły weekend przez dziennikarza Tylera Hicksa. Album znajdował się w mniej znanym domu, a zdjęcia wyglądają na wykonane w latach '80 ubiegłego stulecia.

Ninja Na Ulicach Angielskiego Miasta Yeovil

Mieszkańcy niewielkiego Yeovil mogą spać spokojnie bo ich bezpieczeństwa strzeże Ninja. Od 6 lat Ken “Shadow” Andre w przebraniu Ninja, świadczy swoje usługi, dzień i noc patrolując ulice miasta, walcząc głównie z wygłupami młodzieży strzelającej do łabędzi z pistoletów na kulki z farbą :)

W Holandii Pieniądze Spadają Z Nieba

Niecodziennego widoku spadających z nieba banknotów doświadczyli holenderscy kierowcy, po tym jak z przewożącego je samochodu bankowego spadł kontener pełen pieniędzy i wysypała się z niego cała zawartość.

Odzyskał Słuch Po Trzęsieniu Ziemi

Robert Valderzak, który kilka miesięcy wcześniej stracił słuch w wyniku upadku podczas dnia ojca, odzyskał go niespodziewanie po trzęsieniu ziemi jakie niedawno nawiedziło Waszyngton.

W Odpowiednim Momencie [cz.5]


niedziela, 28 sierpnia 2011

Pomysł Na Rozebranie Kobiety Przed Jej Laptopem

Niezwykłą pomysłowością wykazał się 20 letni Trevor Harwell, serwisant komputerowy z Kalifornii, w celu szpiegowania klientek, które przynosiły mu swoje laptopy do naprawy. Aby zdobyć ich zdjęcia i filmy w intymnych sytuacjach, wykorzystał ich niewiedzę i naiwność.

80 Faktów Na Temat Ludzkiego Ciała

  1. 50 000 komórek w Twoim ciele, umrze i zostanie zastąpionych nowymi komórkani w trakcie kiedy czytasz to zdanie
  2. Twoje ciało potrzebuje dziennie 1 000 - 1 500 kalorii tylko po to żeby podtrzymać czynności życiowe
  3. Mózg nie odczuwa bólu. Jest ośrodkiem bólu, do którego dociera informacja w trakcie gdy np. skaleczysz się lub oparzysz ale sam nie posiada receptorów bólu więc nie może go odczuwać
  4. Średnio ciało ludzkie zawiera wystarczającą ilość: siarki, aby zabić wszystkie pchły na średniej wielkości psie, węgla do wykonania 900 ołówków, tłuszczu do wykonania 7 kostek mydła,  fosforu do zrobienia 2 200 główek zapałek oraz wystarczającą ilość wody do napełnienia dwóch, 20 litrowych kanistrów

Wpadł Pod Pociąg I Przeżył

12 letni Australijczyk, który próbował przejść przez tory żeby porozmawiać ze swoją dziewczyną na przeciwległym peronie, został  potrącony przez pociąg jadący z prędkością 160 km/h.Share

Widgets

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Podziel się

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More