Katalog Gadżetów Apple Z 1983r

W latach 80 firma Apple wydawała swój katalog wysyłkowy, dzięki któremu można było po prostu zadzwonić do firmy i zamówić wybrany gadżet z logo firmy

Neft Dashlari - Naftowe Miasto Na Morzu

Jedyne takie miejsce na ziemi. Powstało z polecenia Stalina po tym jak radzieccy naukowcy odkryli pośrodku Morza Kaspijskiego złoża ropy naftowej. Odległość od najbliższego lądu to 6 godzinna podróż statkiem.

Co Hitler Naprawdę Myślał O Polakach

Czy to możliwe, że Hitler w taki sposób wyrażał się o Polakach? Tak wynika z artykułu zamieszczonego w 1947 roku na łamach "Głosu Wielkopolskiego".

Muammar Kaddafi Z Lat '70

Zdjęcia przedstawiające młodego Muammara Kaddafiego w czasach kiedy w wyniku wojskowego zamachu stanu przejął władze w Libii

Więzienne Tatuaże W Formalinie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie przechowuje niecodzienną kolekcję więziennych tatuaży na kawałkach ludzkiej skóry, zakonserwowanych w słoikach z formaliną.

sobota, 1 października 2011

Co Hitler Naprawdę Myślał O Polakach

Czy to możliwe, że Hitler w taki sposób wyrażał się o Polakach? Tak wynika z artykułu zamieszczonego w 1947 roku na łamach "Głosu Wielkopolskiego". Cytat użyty w gazecie zaczerpnięto z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera, który w marcu 1944 roku wystosował do Himmlera. Był on następstwem fiaska Planu Wschodniego mającego na celu eksterminację Słowian. Znamienne jest to jak zmieniło się zdanie Hitlera o Polakach. Jeszcze przed wojną twierdził, że wystarczy nas nauczyć pisać i liczyć do stu, bo stworzeni jesteśmy do roli służących.

poniedziałek, 26 września 2011

Ukraiński Sposób Na Mniejsze Podatki Od Importowanych Samochodów

Jak powszechnie wiadomo Polacy uważani są za naród wyjątkowo kreatywny i wyposażony w szczególną umiejętność radzenia sobie w omijaniu wszelkiego rodzaju przepisów prawnych. Jednak to na jaki sposób wpadli Ukraińcy, aby płacić w swoim kraju mniejsze podatki od samochodów importowanych, wprawiło mnie w niemałe osłupienie.

Share

Widgets

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Podziel się

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More