niedziela, 28 sierpnia 2011

Pomysł Na Rozebranie Kobiety Przed Jej Laptopem

Niezwykłą pomysłowością wykazał się 20 letni Trevor Harwell, serwisant komputerowy z Kalifornii, w celu szpiegowania klientek, które przynosiły mu swoje laptopy do naprawy. Aby zdobyć ich zdjęcia i filmy w intymnych sytuacjach, wykorzystał ich niewiedzę i naiwność.

Trevor Harwell instalował na ich komputerach oprogramowanie, które pobierało obraz z wbudowanej kamery i przesyłało na jego serwer. Ponadto okresowo wyświetlał się komunikat o treści:

"Zbliża się okres konserwacji wewnętrznego sensora twojego komputera. Jeżeli nie wiesz co robić, umieść komputer w pomieszczeniu z gorącą parą, w celu jego wyczyszczenia".

Jak nietrudno się domyślić, kobiety zabierały swoje komputery do łazienki, często skierowane w stronę wanny czy prysznica.

Cały proceder odkryła matka jednej z poszkodowanych, zdając sobie sprawę jak niedorzeczny komunikat wyświetla się na komputerze jej córki. Pozwoliło to na aresztowanie i osądzenie Trevora Harwella. Śledczy zabezpieczyli na dysku jego komputera setki tysięcy zdjęć kobiet w intymnych sytuacjach.

Źródło: tgdaily


3 komentarze:

A to, że głupie musiały być to jest niemalże oczywiste...

!! hahahaahahahah be crative!! http://www.onani.pl/

No i proszę, jak to można wiele z laptopem zrobić. Swoją drogą bardzo ciekawy pomysł miał ten koleś :)

Prześlij komentarz

Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

Share

Widgets

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Podziel się

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More