środa, 10 sierpnia 2011

Najszersze Usta Świata

Francisco Domingo Joaquim z Angoli może się poszczycić najszerzej otwieranymi i najbardziej pojemnymi ustami na świecie. Znany jako "Angolskie szczeki gniewu" Francisco, swoją popularność zawdzięcza niecodziennym umiejętnościom wypełniania swych ust najróżniejszymi przedmiotami oraz otwierania ich na niewyobrażalną szerokość. W rodzinnej Angoli znany jako Chiquinho, często prezentował swe umiejętności na ulicach i placach Luandy, stolicy swego kraju, a także na meczach piłkarskich. Udzielił nawet wywiadu lokalnej gazecie Zwele Angola.

Chiquinho w październiku 2010r. wziął udział w organizowanym w Rzymie programie "Big Mouth", którego uczestnicy na wszelkie różne sposoby testują wytrzymałość i pojemność swoich ust, wkładając w nie różnego rodzaju przedmioty. Francisco zdeklasował rywali otwierając usta na szerokość 16.99cm.


Jego kariera nabrała jednak rozpędu dopiero po zamieszczeniu w serwisie Youtube filmów z jego udziałem. Francisco i jego talent przykuły uwagę członków Księgi Rekordów Guinnessa. Po dwuch latach poszukiwań udało im sie odnaleźć go w jego rodzinnej miejscowości w Angoli. Od tamtego czasu figuruje w tej księdze jako człowiek z największymi ustami na świecie.Francisco został niedawno wyróżniony we włoskim programie telewizyjnym, gdzie udało mu się w ciągu 1 minuty włożyć i wyjąć z ust puszkę z napojem aż 14 razy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

Share

Widgets

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Podziel się

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More